Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu!

 

     biuro@monarchia.info.pl
    biuro@katoliccy.eu

    biuro@korona.org.pl

 

tel: (+48) 600 98 12 65

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Najnowsze komentarze

 • Dzień dobry !

  Zajmuje sie czerpaniem papieru Otrzymałem od Państwa informacje dot Jarmarku w dniu 17 kwietnia
  Jestem zainteresowany
  proszę o pilny kontakt
  601 52 22 50
  Z poważaniem
  Flawiusz Pietrzyk

 • Dzień dobry,

  nazywam się Monika i chciałabym zapytać czy reklamowali Państwo swoje usługi i produkty przez kampanie e-mail marketingowe?
  Jest to doskonałe i bardzo skuteczne źródło nowych klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i dostarcza wszelkie niezbędne elementy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

 • Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Szewczyk

 • Witam, szukam historii o moim nazwisku skąd pochodzi i jak daleko sięgają korzenie mojego nazwiska

  WOJCIECHOWSKI

 • Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Wieczorek

 • Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony www. Proponujemy korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Zelman

zostaw komentarz