Strona głównaMonarchiści
Monarchiści

Poniżej przedstawiamy listę monarchistów. Więcej informacji pod adresem: biuro@monarchia.info.pl

Dołącz do nas!

Zapraszamy do dołączenia do grupy monarchistów. W tym celu wystarczy uzupełnić fromularz.

[contact-form-7 id=”2385″]

Najnowsze komentarze

 • Zapraszam na w/ stronę i Internecie

 • Widzę że monarchistów coraz więcej oby tak dalej 🙂

 • 12-monarchji konstytucyjnych w Europie – bogactwo-pozadek -widoczna mondrosc wladzy – tych państw gdzie jest monarchia daje nadzieje ze Polacy może wreszcie zrozumieją i wyciągną wnioski- aby to nastąpiło szybciej -bo jak widać jest coraz większy burdel tam gdzie jest pseudo demokracja

 • Wiecie dlaczego wolę Monarchię od Demokracji? bo wolę wiedzieć kto mną rządzi.

  • Słuszna uwaga! Gdy wiadomo kto jest odpowiedzialny to wtedy rządzenie jest mądrzejsze. W demokracji zawsze można na kogoś zwalić winę – a to opozycja, a to Trybunał Konstytucyjny itd. Pozdrawiam

 • Monarchiści w Polsce? to zabawne:), przeglądając przypadkowo listę nazwisk „monarchistów” polskich:) widzę same znane „rodowe”nazwiska ludzi którzy mają jak przypuszczam taki związek z monarchią kiedyś jak ja np. z Błaszczakiem czy Szydło:)). Jakieś rojenia o powrocie do monarchii są śmieszne i niedorzeczne. Średnio zaawansowany w znajomości naszej Historii puknie się mocno w czółko czytając wasze komentarze. Kto wam u Boga Ojca dał przyzwolenie/ choć dzisiaj każdy śpiewać może:))/ na pisanie takich śmiesznostek. Tam gdzie była i jest kontynuacja monarchii bez żadnej dziejowej przerwy? tam ona trwa. Nasza skończyła się z pierwszym rozbiorem.I nie powróciła przez 150 lat! Czy Grecja, Rumunia,Jugosławia , które to Państwa miały małą przerwę bo okresu II wojny światowej powróciła do monarchii? nie! dlaczego? ano dlatego aby była monarchia musi być społeczeństwo / całe!/ które tego chce. My obecnie jesteśmy Państwem, które przez dziesiątki lat podlegało indoktrynacji komunistycznej. Władze sprawowane od „powojnia” przez hołotę która gnębiła, rabowała,parcelowała,więziła polskich Patriotów jest również obecna w postaci swych potomków . Bo przecież nikt mi nie powie że za Szydło, Dudą,Błaszczakiem i inszymi z rodowodami zapewne tylko najdalej do 3 czy 4 pokolenia, mają za sobą Przodków, którzy oddawali krew w Powstaniach polskich licząc od Kościuszki. Moi Przodkowie natomiast brali udział we wszystkich a znajomość swej Historii „cofam” kilkadziesiąt pokoleń wstecz. I dlatego mam prawo pisać to co piszę.Trzeba myśleć realnie a nie jak dziecko o Szklanej Górze na którą wdrapuje się na końcu ten najgłupszy syn po wodę życiodajną i zostaje Królem:)) Roman Bronisław Kościesza Kułakowski.

  • Kropla drąży skałę! To nie marzenie o szklanej górze,to rysy,które w końcu doprowadzą pęknięć i rozsypania się szklanych domów socjalistyczno-lewicowo-demokratycznego świata po rewolucji francuskiej.
   I co z tego,że nie mają rodowych nazwisk Ci,którzy tu piszą ale mają większe prawo moralne niż niejeden dziś zlewaczały arystkrotata (np wstydząca się pełnego tytułu Gräfin von Thun und Hohenstein -choć tylko po mężu).
   Powstania to raczej rebelie przeciw legalnej władzy monarchów(nawet wg ówczesnych Papieży-św i błogosławionych) a rozbiory efekt słabości karykatury monarchii -monarchii elekcyjnej:wolnej – o zgrozo!-elekcji. To tak w ogromnym skrócie i uproszczeniu.

  • W zasadzie monarchia z prawdziwego zdarzenia skończyła się wraz z końcem panowania Jagiellonów. Okres elekcyjny to tylko okres „koronowanej prezydentury” z dopustu Bożego. Paradoksalnie, mimo faktu zaborów, darzę estymą może nie wszystkich, ale chociaż trzech królów polskich z dynastii Romanowów: Alexandra I, Aleksandra II i ewentualnie Mikołaja II.

 • Dodajcie mnie

 • Jestem za Monarchią bo wolę wiedzieć kto mną rządzi.

zostaw komentarz