Czas decyzji

Ostatnie wydarzenia z Polski wskazują na upadek cywilizacji w kilku płaszczyznach jej życia, propaganda globalistów i orędowników republiki dewiantów wyznaczają kierunek destrukcji naszej ojczyzny. Budując zdrowy kraj w oparciu o wzorce cywilizacji łacińskiej powinniśmy się kierować rozsądkiem oraz dobrze wykreowanym systemem doktryn. Nie możemy jako cywilizacja pozwolić na upadek jedynego wyznacznika bycia jej częścią – człowieka. Obecnie dajemy przyzwolenie na triumf cywilizacji bizantyjskiej oraz neomarksitowskiej rewolucji.

Musimy odbudować fundament na którym ułożymy dobrze rozwijający się kraj, postawienie na kilku polityków z opozycji nie jest szczytem naszych możliwości, musimy połączyć się w jedną zbitą strukturę ludzi którzy doprowadzą do zmiany w naszej ojczyźnie – intronizując Króla rzecz jasna. Marzymy o podbojach wrogich krain które przez setki lat prowadzą działalność pasożytniczą na naszym kraju, okradając nas na każdym kroku. Krzyczymy na imperialistów jakoby oni byli źródłem naszych wszystkich problemów – tak nie jest. Imperialiści są potrzebni w naszym kraju! Chcemy zbudować państwo które będzie miało strefę wpływów w całej europie i poza jej granicami.

Dlaczego mamy walczyć z Rosją czy Stanami Zjednoczonymi, skoro możemy uczyć się od nich jak rozszerzać strefę wpływów na całym świecie. Wystarczy stosować się do zasady : „Żyw się kosztem wroga.”. I zgodnie z tą zasadą powinniśmy uczyć się od innych mocarstw, a sami rozszerzać strefę wpływów.

Polacy muszą podjąć decyzję o zmianie albo o kontynuacji tego obrzydliwego ustroju który obecnie mamy w naszym kraju. Monarchia jest jedynym słusznym systemem który może nas wyprowadzić z tego Leninowskiego szaleństwa…

Zaletą monarchii jest czas decyzji w państwie w którym mamy władcę decyzje podejmuje się w ciągu kilku godzin a realizacje można zaczynać w chwili podjęcia decyzji – ograniczenie biurokracji. Kolejną zaletą jest jedność oznacza to, że nie da się wybrać rodziny królewskiej, naród który ma dynastię musi poczuwać przynależność do rodziny jak i kraju w którym żyje, obecny model polityki wewnętrznej przewiduje że, jeżeli któraś z partii przejmie władze zmieni całkowicie kraj oraz wyprze stary porządek – w monarchii tego nie ma, nie można wybrać nowego króla demokratycznym referendum, gdyż powszechnie wiadomo że, jest więcej ludzi głupich niż mądrych. Porządek to kolejna z zalet, określa ona hierarchię władzy.

Chcąc się bronić przed zjawiskami i anomaliami geopolitycznymi, przede wszystkim należy się kształcić – nie w uczelniach i uniwersytetach, tylko z najlepszej skarbnicy wiedzy, z książek i starych mądrości. Tylko te wartości przyswojone ze starodawnych dzieł mogą przybliżyć nas do procesu którego celem będzie zbudowanie silnego społeczeństwa. Celem każdego myślącego polaka powinno być powołanie takiego prawa w którym każdy może stworzyć swoją firmę i kreować swój los od początku, bez zbędnej interwencji państwa. Kraj który opiera swoją wartość na przedsiębiorstwach prywatnych i produkcie narodowym będzie tym który podczas kryzysu nie ugnie się pod dyktandem obcych sił.

Należy więc wskazać cel według którego będziemy podążać. Nie warto rozdrabniać się na małe elementy będące częścią jednej wielkiej masy które są zdywersyfikowaną formą obecnego ustroju… Określić cel i podążać do jego osiągnięcia.

Mikołaj Kozłowski

Podziel się

Brak komentarzy

zostaw komentarz