Strona głównaOgólnaFelietonKorona Polska – od Redakcji

Korona Polska – od Redakcji

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce kolejny numer pisma Korona Polska, który ukazuje się po bardzo długiej, bo piętnastoletniej, przerwie. Szczególną okazją do tego, aby wznowić wydawnictwo Korony Polskiej jest oktawa przygotowań Millennium Królestwa Polskiego. W ramach obchodów zostało zaplanowane wiele różnego rodzaju wydarzeń, o których chcemy pisać i informować Państwa. Pragniemy również zachować materialny ślad zdarzeń, właśnie nim będą poświęcone kolejne wydania pisma. Współczesny, zdominowany przez media elektroniczne, przekaz informacji ma charakter czasowy, bardzo ulotny. Nie odżegnujemy się od tego środka komunikacji społecznej, jest on znakiem epoki, ale słowo pisane, utrwalone na papierze, nie straciło swoich walorów.

Korona Polska będzie ukazywała się jako jednodniówka, koncentrująca się na określonym wydarzeniu, takim np. jak najbliższe uroczystości związane z obchodami Millennium Królestwa w Tarnowie. Z tego też względu w części bieżący numer będzie wypełniony informacjami o Tarnowie i jego Mieszkańcach, a część poświęcona Konfederacji Spiskiej i innym.

Zapraszamy do redakcyjnej współpracy wszystkich zwolenników i sympatyków monarchii, jak również tych, którzy nie uważają nas za wrogów.

Redakcja

Podziel się

Najnowszy komentarz

  • Chętnie pomogę w zakresie oprawy graficznej. W razie potrzeby proszę o kontakt mailowy.

zostaw komentarz