Strona głównaOgólnaArtykułyStanowisko Marszałka Konfederacji Spiskiej

Stanowisko Marszałka Konfederacji Spiskiej

S T A N O W I S K O
Marszałka Konfederacji Spiskiej
w sprawie wyborów prezydenckich

 

Zwycięstwo w wyborach prezydenckich kandydata lewicy oznacza powrót do Polski ideologii, którą wnieśli na bagnetach okupanci po II wojnie światowej.

Jeśli teraz wejdzie ponownie w polskie granice i stanie się oficjalną doktryną państwową, to ich nie opuści przez następne pięćdziesiąt lat, dokonując zniszczeń materialnej substancji gospodarczej i kulturalnej, powodując nieodwracalną przemianę tożsamości narodu, pozostawiając z tysiącletniego dorobku kulturowego martwą nazwę geograficzną na mapie. Nie wykluczone, że nazwa z mapy też zostanie wymazana.

Na takie ryzyko byt państwa wystawiają ci, którzy mienią się nazywać jego elitą polityczną, a godzą się na to, a nawet w tym uczestniczą, oszukiwani codzienną propagandą, zwykli obywatele.

Wojna domowa, przy wsparciu sił zewnętrznych, jaka jest wzniecana przy okazji wyborów, szczególnie prezydenckich, nazywana jest ”świętem demokracji”.

„Święto demokracji” znieśmy na rzecz „święta monarchii”, aby państwo nie było niszczone w tych nieustających kampaniach wyborczych, aby mogło w spokoju się rozwijać, dając każdemu obywatelowi prawo do życia według własnych zasad i potrzeb.

 

Marszałek Konfederacji Spiskiej

    Jan Lech Skowera

Podziel się

Najnowszy komentarz

  • Wygrała lewica gospodarcza, a przegrała lewica światopoglądowa.

zostaw komentarz