Strona głównaOgłoszeniaXI FORUM MONARCHISTÓW POLSKICH

XI FORUM MONARCHISTÓW POLSKICH

XI FORUM MONARCHISTÓW POLSKICH  16.03. – 18.03.2018

DWÓR ZBOŻENNA

ZAPROSZENIE

 

Niniejszym, zapraszam Państwa do udziału w XI Forum Monarchistów Polskich.
Tegoroczne Forum będzie poświęcone debacie na temat poprawek do Konstytucji RP.
Wnioski z dyskusji zostaną przesłane do Kancelarii Prezydenta RP.
Przedstawiciel Pana Prezydenta zapowiedział uczestnictwo w Forum.
Będzie dystrybuowana książka prof. Z. J. Winnickiego „Rada Regencyjna Królestwa Polskiego”.
Zostaną również wręczone Medale Rady Regencyjnej osobom, które ich nie otrzymały podczas konferencji w Krakowie.
Kolejni elektorzy otrzymają paszporty Królestwa Polskiego.

Początek Forum: piątek 16 marca 2018, godz. 17.00 – Kolacja, Dwór Zbożenna k/Przysuchy.

Wykłady:

16.03.2018          godz. 18.00

17.03.2018          godz. 10.00

.  godz. 14.00
.  godz. 18.00

18.03.2018          godz. 10.30

 . godz. 12.00

Posiłki:

Śniadania            godz.   8.00

Kolacje                 godz. 17.00

Kawiarnia &
Restauracja        8.00 – 22.00

 

Koszt uczestnictwa jednej osoby za jedna dobę w pokoju dwuosobowym:
85 (nocleg i śniadanie) + 35 (obiadokolacja) = 120 + 10 (wpisowe) = 130 zł

Koszt uczestnictwa jednej osoby (całościowy)  za dwie doby w pokoju dwuosobowym wynosi 250 zł.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w pokoju jednoosobowym:
115 (nocleg i śniadanie) + 35 (obiadokolacja) = 150 + 10 (wpisowe) = 160 zł

Koszt uczestnictwa jednej osoby (całościowy)  za dwie doby w pokoju jednoosobowym wynosi 310 zł.

Dokonanie przedpłaty w kwocie 100 zł lub opłaty całościowej jest potwierdzeniem uczestnictwa w Forum, samo zgłoszenie nie gwarantuje rezerwacji miejsca. Przedpłata jest wliczana w koszt całościowy. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat.
Wpłaty należy dokonywać na konto, z dopiskiem Forum oraz nazwiskiem uczestnika:

Jan Skowera
Raiffeisen Bank Polska SA
Konto nr.: 78 1750 0012 0000 0000 1233 8748

P.S. Nazwiska prelegentów i tematy wykładów są praktycznie znane, ale dla pewności zostaną podane w późniejszym terminie.

Jan Lech Skowera
Marszałek Konfederacji Spiskiej

Podziel się

Najnowszy komentarz

 • Seniorko, Seniorze, Rówieśniku, Rodaku, …. Ubywa nam rówieśników i przyjaciół, nasze rodziny i dzieci rozpierzchły się daleko po świecie „za chlebem”, zerwały się w naszym pokoleniu więzy międzypokoleniowe,….ale nauka i technika internetowa niespodziewanie tworzy nam nowe szanse przynależności do grup bo taką naturę mamy stadną, a najbardziej śmiertelną chorobą jest samotność – szybko tracimy swoją psycho-somatyczną zdolność do życia z powodu samotności i zwątpienia!

  Nie zmarnujmy tej szansy poznania innych bliźnich też nieprzyznających się do samotności. Bądź z nami i pomóż sobie i pomóż nam wszystkim. Wystarczy, że w kilka minut zainstalujesz w swojej komórce telefonicznej, w tablecie, lub w laptopie bądź w komputerze z łączem internetowym darmowy programik SKYPE lub PALTALK – ( każdy kilkunastolatek wpisze tę nazwę w wyszukiwarkę GOOGLE i zainstaluje w kilka minut ten komunikator) i po chwili spotkamy się w wirtualnej sali ( audiowizualnej bo wszyscy się wzajemnie widzimy, rozmawiamy głosem i mową ciała, piszemy na tablicy niezwłocznie wszystkim widzianej, a gdy włączymy funkcję „udostępnianie ekranu” to swój film, prezentację, zdjęcia, obejrzą wszyscy na swoich ekranach ) ze znajomymi i z Polakami z 7 kontynentów, w grupie 25 osób w skype albo nawet w 500 osobowej sali konferencyjnej w paltalk, komfortowo bo warunkach swojego mieszkania i np. wieczorową porą bo wtedy masz wolną chwilę ( a w Australii właśnie rozbudzili się, zaś w Ameryce po pracy wrócili właśnie do domu).

  Serdecznie zapraszam – chociaż na chwilę i chociaż na próbę – na wieczorne darmowe, audiowizualne ( wszyscy widzimy się wzajemnie, rozmawiamy i jednocześnie piszemy na tablicy wszystkim widzianej ), grupowe ( 25 osób ) rozmowy Polaków i Słowian ze wszystkich kontynentów – codziennie w skype po godzinie 20.30 ( zwykle do północy ) u: henryksw

  Te możliwości grupowego i darmowego komunikowania się są dostępne w świecie od kilkunastu lat, ale nasi ludzie władzy, albo „nieucy” udający inteligencję, bądź wrogowie polskości i wrogowie integrowania się polskiego ludu to dbają o nie upowszechnianie tych poziomych kanałów swobodnej międzyludzkiej komunikacji w gronach: rodzin, rodów, wspólnot mieszkaniowych, klas szkolnych, członków spółdzielni mieszkaniowej, lokalnej społeczności osiedla lub gminy, bądź grupy: wspólnych zainteresowań, stowarzyszenia, koła partyjnego lub wyznaniowego, albo w gronach rodaków rozpierzchłych po planecie ZIEMI lub zapomnianych na dalekim WSCHODZIE. Podmiotowość i suwerenność Narodu wzrośnie gdy udrożnimy kanały dla przepływu poziomych strumieni informacji ( np. skype, paltalk,itp.) i zdławimy monopol pionowych strumieni w dół zwykle zmanipulowanych i kłamliwych ! Walczmy o podmiotowość i decyzyjność Narodu, a lobbing niech zabiega o decyzje Narodu będącego decydentem odpowiedzialnym za swój los w systemie demokracji bezpośredniej!!

  Zapraszam Henryk Swół Wrocław kom.: 601 42 44 90, hs421@wp.pl w skype: henryksw
  76-letnim leniem jestem i już nie lubię kierownicy – szukam miejsca w uacie do Przysuchy

zostaw komentarz