Strona głównaNewsy„Jedynki” KWW Monarchiści w wyborach do Rady Miejskiej Wrocławia

„Jedynki” KWW Monarchiści w wyborach do Rady Miejskiej Wrocławia

Poniżej prezentujemy sylwetki kandydatów zajmujących pierwsze miejsce na listach wyborczych KWW Monarchiści w wyborach do Rady Miejskiej Wrocławia.

okr 1

Okręg nr 1 – Norbert Wójtowicz

41 lat, historyk, teolog i pedagog, od 2003 doktor nauk humanistycznych. W latach 1999-2011 wykładowca na wyższych uczelniach, od 2006 pracownik Instytutu Pamięci Narodowej. Od 2008 członek Zarządu Światowej Rady Badań nad Polonią (The World Research Council on Poles Abroad). Masonolog, autor szeregu prac poświęconych masonerii, m.in. książek „Wielki Architekt Wszechświata. Teologiczna krytyka masońskich wizji Boga” (1999), „Antymasońska kampania 1938” (2005), „Rozmowy o masonerii” (2005), „Masoneria. Mały słownik” (2006), „Masoni w wielonarodowościowej II Rzeczypospolitej” (2011) i „Wolnomularstwo a Kościół katolicki. Wrogowie, przeciwnicy czy konkurenci?” (2014).

 

okr 2

Okręg nr 2 – Marta Czech

29 lat, chemik, właścicielka gospodarstwa rolnego i przedsiębiorca rolny, taternik. Aktywna działaczka trzeciego sektora, od lat zaangażowana w liczne wrocławskie inicjatywy społeczne, kulturalne, naukowe, sportowe. Wolontariusz, promotorka działań na rzecz ludzkiego życia i tradycyjnego modelu rodziny. Członek zarządu starostwa wrocławskiego Konfederacji Spiskiej. Współpracuje z Polską Konfederacją Katolickich Przedsiębiorców. Pełnomocnik wyborczy KWW Monarchiści. Odznaczona Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie w ogólnopolskiej akcji ,,Rodzina ma głos”.

 

okr 3

Okręg nr 3 – Elżbieta Bereś-Pawlik

65 lat, nauczyciel akademicki. Skończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Mat-Fiz-Chem, kierunku fizyka; stopień doktora uzyskała w Politechnice Wrocławskiej, na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki; doktora habilitowanego w Instytucie  Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki na Wydziale Elektroniki PWr. Jej zawodowa specjalizacja to technika światłowodowa w zastosowaniach sieciowych i czujnikowych.

 

 

okr 4

Okręg nr 4 – Cezary Zubrzycki

46 lat, architekt i przedsiębiorca, prowadzi własną działalność architektoniczną – firmy Aura i March. Autor projektów we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim, od lat zaangażowany w lokalną działalność na rzecz Brochowa. Jego zainteresowania oscylują wokół zagadnień związanych z kulturą, sztuką, muzyką.

 

 

okr 5

Okręg nr 5 – Lesław Świrski

65 lat, ojciec dorosłego syna, absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku marketing i zarządzanie przedsiębiorstwem, członek stowarzyszenia monarchistycznego Konfederacja Spiska. Zaangażowany w prace nad bezpieczeństwem i wizerunkiem dzielnicy Gądów.

 

 

okr 6

Okręg nr 6 – Krystian Kościelny

38 lat, żonaty, ojciec Jana. Historyk. Od 2001 roku pracownik Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu.

 

 

 

Okręg nr 7 – Jerzy Domaradzki

51 lat, elektroenergetyk w elektrociepłowni Wrocław. Od 25 lat szczęśliwy mąż Aliny, ojciec dwóch córek. Tradycjonalista. Czynnie zaangażowany w lokalne inicjatywy sportowe, wieloletni członek klubu piłkarskiego ,,40 plus” na Pilczycach, miłośnik jazdy na rowerze.

Najnowszy komentarz

  • Życzę wygrania wyborów KWW-Monarchiści.
    Szczególnie polecam Panią Martę Czech z okręgu wyborczego nr 2.
    Jest osobą inteligentną, sumienną, konsekwentną w działaniu, aktywną, koleżeńską, wrażliwą na krzywdy innych, bardzo pracowitą.

zostaw komentarz